Posao-referent nabavke materijala i repromaterijala

Potreban nam je motivisan saradnik na radnom mestu referent nabavke materijala i repromaterijala

Kompanija: Antares Stolice d.o.o.

Grad: Ada

Opis posla

Antares Stolice je rastuća trgovinska i proizvodnja kompanija koja stabilno posluje i uspešno se bavi proizvodnjom i bredniranjem proizvoda kancelarijskih stolica. Usled povećanog obima posla tražimo motivisane, ambiciozne i vredne kandidate da nam se pridruže na poziciji

Referent nabavke materijala i repromaterijala

Opis posla

Nabavka materijala i repromaterijala u tekstilnoj industriji

Prikupljanje ponuda za nabavku (količine, rokovi isporuke i načina plaćanja)

Izrada plana nabavke

Prikupljanje podataka o proizvođačima i dobavljačima robe na domaćem i inostranom tržištu

Poseta dobavljača radi početnog kontakta

Istraživanje poslovne reputacije dobavljača

Uzimanje uzoraka i reklamnog materijala od dobavljača

Briga o stanju zaliha

Reklamiranje nekvalitetne isporučene robe

Održavanje kontakta sa stalnim i potencijalnim partnerima

Posećivanje specijalizovanih sajmova

Saradnja sa članovima rukovodstva kompanije

Uslovi

Srednja/viša / visoka stručna sprema

Poznavanje Microsoft Office paketa, posebno Excel
Spremnost za rad u timu i individualno ukoliko je potrebno

Znanje engleskog jezika i računara

Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

Mogućnost stalnog zaposlenja

Redovna primanja i nagrađivanje prema rezultatima

Obuka i uvođenje u posao

Dobre uslove u stimulativnom i dinamičnom radnom okruženju

Redovna prijava na socijalno i zdravstveno osiguranje

Rad u jednoj smeni

Plaćeni troškovi prevoza

GARANTUJEMO:
· Kreativan i dinamičan posao
· Odlično radno okruženje u mladom timu
· Korektan odnos prema zaposlenima i visok stepen kolegijalnosti
Ukoliko ispunjavate uslove konkursa i želite da postanete deo našeg dinamičnog i uspešnog tima, pošaljite svoj CV na e-mail adresu:
office@antares-stolice.com
Tel : 063 660 753

Konkurs je otvoren do popune radnog mesta.
Preporučite prijatelju !

Zadržavamo diskreciono pravo da kontaktiramo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Napomena: slanjem prijave kandidati daju pristanak da kompanija njihove lične podatke obrađuje u procesu selekcije u skladu sa zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.